rs gold
Home O Filmu O Autorech Foto Galerie Video Gallerie Kontakt Version Espanol Touch of the Blue Crocodile - English version

NOVÝ DOKUMENTÁRNÍ FILM
Volné pokračování Doteku Modrého Krokodýla

Jižní Mexiko, stát Chiapas, období dešťů...
Legendami opředený Kaňon Del Sumidero, jehož stěny se tyčí až do výše jednoho kilometru...
Je v pravidelném obležení turisty. A hlavní atrakce? Místní divocí krokodýli! Turisté však kaňon jen proletí na rychlých člunech a nevidí téměř nic...

 

 

Install Flash Player or click here for YouTube HD trailer >>

 

Díky dokumentu tak máme jedinečnou možnost prozkoumat kaňon podrobně. Vydáváme se do tajemného kaňonu v noci s týmem krokodýlích specialistů a plán je jasný: najít po cestě každého krokodýla a chytit ho. Prohlédnout co možná největší část místní populace. Krokodýli mohou být všude a my máme jen malé čelové baterky. Všude je tma a je potřeba dokonce vylézt z lodi a ponořit se až po krk do kaňonu plného krokodýlů...Jak tato situace dopadne?

Mimojiné. se také dozvíme jak Steve Irwin narafičil svoje "náhodné" situace v Mexiku. Nebo uvidíme, jak "zhypnotizovat" krokodýla zmáčknutím jeho srdce.

Volné pokračování prvního českého filmu o krokodýlech DOTEK MODRÉHO KROKODÝLA. Komentář: Daniela Drtinová, Michael Kyselka, Vladimír Kořen a další.

Autorem oficiálního plakátu filmu "NOC V KAŇONU SUMIDERO" je česká komiksová legenda JAN ŠTĚPÁNEK. Graficky plakát upravil PETR NOVÁK.

 

Dotek modreho krokodyla Youtube channel Dotek modreho krokodyla Facebook
Home O Filmu O Autorech Foto Galerie Video Galerie Kontakt
A similar situation transpired with Matt who perhaps replica watches sale acquired the watch-bug via his other ball-player colleagues in the locker room. In many ways, one cannot be surprised that replica watches sale athletes would be WIS, since a big part of the lifestyle of rolex replica uk athletes outside of the ballpark or the golf course, is to attend and be part of fashionable events. And rolex replica sale since many share the belief that the only form of acceptable jewelry for men is a watch, male athletes, like us other WIS, are replica watches uk quick to catch the watch-bug from their colleagues and friends. It's also natural when you are replica watches sale part of a system that tends to significantly overpay rolex replica sale star players during their peak years, resulting in huge amounts of disposable income, even after lavishly spending on the necessary things, like houses, cars, and taking care of family members.